Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gbors #144725 üzenetére

    ha van jó ötlete: pl a terhes csaj gyereke bill-től volt és bosszút akar, akkor legyen mondjuk revenge for "bill-kill" :D

    ...lehet, hogy csak én vagyok pesszimista, de 20 év után elővenni elég furcsa egy jól felvezetett és lezárt történetet... ha pedig csak 1-2 gyengébb szállal akar kapcsolódni a régihez és vannak új ötletei, akkor vezessen fel egy új történetet hasonló, de más néven :K nekem az is furcsa lenne, ha bejelentenének egy godfather4-et, amiben corleone unokák-dédunokák szaladgálnának és ennyi lenne az össz kapocs... a matrix4-ben sem bízok túlzottan, mert az is egy 20éves, akkor lezártnak tűnt sztori, ami most előkerült újra

    #144726: kutyaszorítóban-t bírtam nagyon... maga nemében hibátlan, időálló alkotás: az ilyet miért kellene remake-elni? :) nagyon bízok benne, hogy QT 1 remake-et sem fog készíteni... a ponyvaregény is lassan 30 felé közeledik és az is tökéletes abban a formában: ilyen filmekhez vétek lenne hozzányúlni (most belegondolva: ahhoz könnyebben el tudnék képzelni egy folytatást, amivel új dolgokat el lehetne mesélni az idősödött szereplőgárdával)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák