Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz erahurka #144551 üzenetére

    ja, Cilian Murphy-t bírom... csak hát amíg az első rész újdonságként hatott, ennél azt éreztem hogy kicsit a sztorin variáltak és ugyanazt eladták megint... a nagy "csavarokat" is azonnal ki lehetett számítani: pl hogy a törülközővel kitámasztott ajtót annyiszor megmutatták, amivel biztos lett hogy valaki oda majd jól bezárja magát... a gyereket se értettem, hogy öngyújtóval ott égette a levegőt, mikor közvetlen veszély nem is volt (résre hagyhatta volna az ajtót, hogy menjen be levegő és majd behúzza, ha ott a dög), bónuszba meg a párnapos csecsemő oxigénjét is elhasználta :D a szigetre megérkezés meg nyugalom után is egyértelmű volt hogy vittek magukkal egy jószágot (alien után szabadon) ...aztán az akkor ott kivételesen várt fél napot dramaturgiai okokból és az esti dajdajozáskor nem rendezett még vérfürdőt :D ...míg az első résznél azt éreztem, hogy átgondolt+jól felépített a film, itt kb ugyanazt megcsinálták, amit meg pluszba belevittek, az inkább csak rontott az egészen

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák