Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Miklós315 #131637 üzenetére

    orulok, akkor nem hiaba irtam :). egyebkent nekem is kimaradt, en is [link] egy 2010es evekbeli furcsa filmek gyujtesben talaltam. egyebkent ha szereted az inyencsegeket erdemes vegigfutni rajta, van minden a regimodi komediatol (Pee-wee's Big Holiday) az europai elmebajos vigjatekon (Witching and Bitching, Sound of Noise) at a borderline arthouseig (Black Swan, Killing of a Sacred Deer, Birdman, mother!), a horrorokig (Cabin in the Woods, Mandy, Annihilation, Midsommar) es a siman csak remek-de-furcsa filmekig (Seven Psychopats, Lobster, Throughbreds, I don't feel at home in this world anymore, Scott Pilgrim vs the World) es a siman csak nagyon furcsa filmekig (Swiss Army Man, Tusk) minden. meglepoen jo es kiterjedt lista egyebkent, bar szerintem pl a francia horror alul van reprezentalva (Raw pl hianyzik), bar masik oldalrol a pl sved Sound of Noise tenyleg elegge retegfilm volt. ahogy nezem kb a lista negyedet lattam egyebkent es kb hasonlo aranyban van fent HBOn / Netflixen.

    en nem hianyoltam, hogy a vilag nem lett bemutatva. amit kell, azt megtudunk (gyakorlatilag ez itt a regi kirakni az eliteltet egy napra valo elelemmel a sivatag szelen kivegzesi forma), egyebkent meg a sztori szempontjabol nem erdekes. a jot szivtak bennem is felmerult, nem veletlenul hoztam fel a Holy Mountaint ami kb egy LSD trip volt egy muveszeti kiallitason :D.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák