Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    Arra gondoltam, hogy a Marvel filmek oszályzásának egyik legjobb módja, mivel úgyis szubjektív a dolog, az újranézhetőségi faktor. Az Újranézhetőség elárulja, hogy alapvetően az adott személynek mennyire tetszett a film. Szóval itt az én listám

    Iron Man - Párszor láttam és még fogom is
    Hulk - nope
    Iron man 2 - nem érzem azt, hogy újra kéne néznem
    Thor - szintén
    Cap America - nem igazán
    Avangers - 2x láttam, de újra kell nézzem, sokat felejtettem, mindenesetre nem a kedvencem.
    Iron man 3 - 1x elég volt
    Thor 2 - 2x láttam, többet nem fogom
    Cap America: Winter soldier - simán
    GotG - bármikor
    Avanagers: Ultron - nem-nem
    Ant Man - szívesen újranézem, de nem kedvenc annyira
    Cap America: Civil war - Pár újranézést még megér
    Dr Strange - Kedvenc, bármikor
    GotG 2 - Az első rész talán jobb volt, de ez sem volt rossz, újra akarom nézni, legalább 1x
    Spiderman - soha többet, kínzás
    Thor: Ragnarok - több újranézést is megér
    Black Panther - Nem érzem, hogy szűkség lenne rá
    Infinity war - Muszáj újranézzem még, de önállóan nem kezelhető, mindenképpen mérföldkő
    Ant man 2 - Nem volt rossz, nemrég láttam, nem vonz az újranézése, talán majd ha elfelejtem mi volt benne.
    Cap marvel - Több újranézést is megér, ha más miatt nem akkor Fury és a macska miatt biztos.

    Összefoglalva:
    Kevésbé szimpatikus filmek: Hulk, Ironman 2-3, Thor 1-2, Cap america, Ultron, Spider man, black panther.
    Közepesek (?): Antman 2, Avangers
    Jobbak: Iron man, Cap america 2-3, GotG 2, Ragnarök, Cap Marvel
    Top: GotG, Dr Strange, (Infinity War?)

    Első gondolatra könnyebbnek tűnt a rangsorolás, de egyre bizonytalanabb lettem, ahogy a vége fele haladtam, mindegy, most már ki nem törlöm... :D

    Az endgame előtt mindenképp újra fogom nézni az IW-t, de érik az újranézése mostanában az Avangers, Iron man, CapAm 2-3, GotG 2, Ragnarök és Cap Marvel filmeknek.

    [ Módosította: radi8tor ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák