Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Bohemian Rhapsody
    eng

    ma este ezzel megütöttük a főnyereményt, simán felülmúlta a várakozásaimat. az objektivitásom mondjuk valahol a Queen zenéje iránti rajongásom és Rami Malek karakterformálása között félúton veszhetett el. életrajzi filmnek titulálni kicsit erős, érezni rajta, hogy Hollywood sokat vár tőle, de nincsen ezzel semmi baj. alapvetően Freddie karakterére és jellem(fejlődés)ére koncentrált, a betegség és maga a zenekar megalakulása, csúcsra törése, bár a cselekmény szerves részét képezi, nincs túl mélyen ábrázolva. a filmet szerintem nagyon lehet érezni, Rami parádés. habár Freddie Mercuryt nem volt szerencsém személyesen ismerni és a zenekar életét érintő háttértudásom is felszínes, de így szemvillanás el tudom képzelni ezt a történetet. egész jó helyen sikerült ülni, úgyhogy az audio élmény valami fantasztikus volt. először a We will rock you váltásnál, mikor átugrott koncertfelvételre rázott ki a hideg, de nem utoljára. a mellékszereplők is kellemesen alakították ki az összképet, jó volt az egyensúly a helyzetkomikum és dráma között. Lucy Boynton-t most láttam először szerepelni, majd rájöttök, miért jegyzem meg. nagyon jót tesz a szemnek (:

    irány a mozi. én is viszem anyukám jövő héten, megnézem újra.

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák