Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    Clerks 9/10

    Az egyik legjobb vigjatek, amit valaha is lattam, olyan jo hangulattal, ami mindenkeppen kotelezove teszi a filmet. A ket foszereplo nagyon el van talalva, a poenok utnek, a pult mogotti vilag abrazolasa egyedi, de teljesen valosagos(nak hat). Negativumot nem is tudnek mondani. Biztos, hogy meg parszor meg fogom nezni.

    Clerks 2 8/10

    Majdnem olyan jo, mint az elozo resz, Jay es Nema Bob nagyszeruen hozzak a kaki-pisi-szex poenokon rohogo es azokat gyarto idiota es szerencsetlen fuveseket, Randall meg mindig taho, Dante meg mindig aggodalmaskodik, szoval a helyszinen kivul nagyjabol semmi se valtozott az elozohoz kepest. Ja, de, szines, es nem fekete-feher.

    Crank 8/10

    Teljesen ertelmetlen es valoszerutlen Statham film, de nem is vartam tole mast, mint masfel ora agyatlan akciot. Ez bejott, ugyhogy nyugodt szivvel kap nyolcast a film. Siman nezheto tobbszor is, az egyik legjobb Jason filmjei kozul. Csocs, ver, es persze golyo tonnaszamra.

    Crank 2 7/10

    Ha lehet, meg butabb, mint az elozo, sok valtoztatas nincs benne, csak itt adrenalin helyett aramot kell magaba vezetnie a tuleleshez...aki ezt elfogadta forgatokonyvnek...bahh...na mindegy, a masfel ora szorakozast ez is nyujtja, kapunk meg ezen kivul egy beszelo fejet (test nelkul), egy szennetetovalt mexioki gengsztert, egy idegesito japan kurvat, es Statham exhibicionista baratnojet - ismet.

    Unknown 7/10

    Nekem a Taken is bejott, ez is, a vege kulonosen tetszett - lehet, hogy meg csak en nem lattam eleg filmet, de annyira nem volt sablonos szamomra a befejezes (jo, persze, a boldogan eltek, mig meg nem haltak igen, de amugy nem). Vegre egy film ami nem Los Angelesben jatszodik, udito volt Berlint latni helyszinkent. Liam Neeson egyre jobb lesz, ahogy oregszik.

Aktív témák