Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, tegnapi termés:

    i am number four 1080p
    első 5perc után erőteljes késztetést éreztem, hogy kinyomjam, de végignéztem... elcsépelt sztori: "jófej" idegenek közül páran itt vannak a földön, spec képességeik vannak és valami 3. faj elől menekültek, akik szétb@szták a bolygójukat, most meg itt vadásznak rájuk... láttunk már ilyet tucatnyiszor... :K a film első 4/5-e valami nagyon light-os felvezetés, a végén pörgős akció és slussz... szerintem nagyon rossz arány... egynek elment, de tényleg baromira sablonos/kiszámítható: 10/5

    uninvited 720p
    aki szereti a horror/thriller-t és még nem látta, az nézze meg és ne olvasson tovább, mert: spoiler!!! na, ez már kellett :K kellemesen csalódtam, mert azért meg tudott lepni a film és csak kb. 3/4-e körül fordult meg a fejemben, hogy a kiscsaj lesz a "mumus": nagyon a mostohaanyura+apura akarták terelni a gyanút és pont ezért éreztem, hogy túl egyszerű lenne... aztán a végén be is jött :K mellesleg a fényképezés nagyon el van találva, a hangok+zene is jól emeli a feszültséget... egészében jó kis film... újabb horror/thriller-ek között kevés, amiben kellemesen csalódok, de ez közéjük tartozik... 10/7

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák