Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    tegnap este megnéztük a the chronicles of riddick-et rendezői változatban... kb. 6 éve láttam már a moziváltozatot és most ezt kicsit furának éreztem... 15 perccel hosszabb, de néhány rész meg mintha hiányzott volna belőle... (a rendezői változatok nagy részében inkább több jelenet van, de ilyet még nem nagyon éreztem, hogy kimaradt volna...) gondolok itt pl. riddick álmaira/látomásaira, amiben egy férfit lát, aki a karjában tart egy haldokló nőt... ez a jelenet a film végén be is következik, amikor kyra meghal és itt döbben rá, hogy végig ezt látta... meg az elementál csajszinak is mintha több szerepe lett volna... a film végén tisztán emlékszem a lezárásra, ahogy riddick ül magába roskadva a trónon és az elementál "mesél"... (a háttérben mellesleg nagy sz@rkavaró volt és ez sem tűnt fel most) ezeket a jeleneteket hiányoltam nagyon...

    nem hinném, hogy más filmekkel keverném... jól szoktam emlékezni a sztorira, de a rendezői változatban mintha másra terelődött volna a hangsúly a kihagyott jelenetek miatt... tetszeni tetszett a film: 10/8-at megkap tőlem, de hamarosan újra kell néznem a moziváltozatot is, hogy megnyugodjak :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák