Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    Megnéztem a pickeket és jelenleg ezt gondolom... Zárójelben a tokenek.

    - Játékos csomagok: Mind jók, még ha nem is ad komoly lapot, valamennyi fodder tuti jön. Ráadásul a 3 csomag kijön 6 tokenből, ami 1-2 nap alatt meglehet.
    - Icon moments(5): Óriási lutri, de ötért egyáltalán nem vészes, bár a 80%-a valószínűleg a legtöbbeknek off.
    - PIM Schweinsteiger(6): Nekem nem éri meg, de ha valaki kötődik hozzá, akkor nem rossz.
    - 92+ moments pack(7): Nagyon sok bukó lenne még így is, szerintem nem jó.
    - PIM Stoichkov(8): 3-as wf, M/M workrate, semmiképp sem.
    - 92+ prime pick(9): Minimum a fele itt is kuka, de legalább 3 közül választhatsz.
    - Moments pick(10): Megint sok a buktató az EA-t ismerve, hiába pick. Meg ugye június közepén lehetne meg.
    - Prime Best (11): MU fanoknak jó, de megint nagyon sokat kell várni.
    - 92+ PIM midfielder pick(12): Kevesebb mint a fele jó, de ennek már van valami értéke. 25 lap jöhet szóba.
    - Prime Puskás (13): Magyarként mondanám, hogy kötelező, de nagyon sok türelem kell hozzá, mert ő is június közepén lehetne meg. Viszont ugye húz felé az ember szíve. Kár, hogy nem fért bele 9 tokenbe...
    - 92+ PIM támadó pick(15): Itt is kb. a fele jó, de szintén előny a választási lehetőség, ha olyanokat ad.
    - PIM Rio Ferdinand (15): Jó kis lap, de így a TOTS lapok mellett szerintem már nem ér ennyit.
    - 93+ PIM pick (16): Iszony sok meló van vele és még mindig ott van Giggs, Nesta, Baresi, stb.
    - Prime Vieira (17): Még a tots lapok mellett is endgame, tudjuk milyen. Sok időbe telik de akinek befér a csapatba és szerette az előző években, ott simán jó lesz.

    Én szerintem először a 84-es csomagot veszem ki, utána talán a 83-as. És akkor még beleférne egy Puskás, ha lesz eddig türelmem. :F

Új hozzászólás Aktív témák