Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz A guru #1857 üzenetére

    Te mennyit nyertél a draftban átlag?
    megéri inkább azt tolni mint a pakkokkra elnyitni?
    csak mert gondolkozom h vegyek-e fifapontot és ha igen akkor mit csináljak vele?

    engem div 8ban kezdetett a játék és úgy h eddig meccset nem is nyertem csak szoptam keményen... valami fos csapatom van amit a kezdeti pakkokbol össze tudtam rakni...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Zsohi #1905 üzenetére

    ez már a 19ben is igy volt barátom, össze vissza kavart mindent a gép, felállást játékost stb. mai napig nem tudni miért...

    ami még másik bug h offline akár v online sem tudjuk elmenteni a team sheetet, vagyis el tudod és megcsinálhato sőt az alapot is megváltoztathatod, csak a helyzet az h nem fog látszani amikor játszol, olyan mintha nem lenne több team sheet illetve mintha nem cisnáltál volna semmit a felállásnál...

    miért? kérdezd meg a programozokat, erre a kérdésre a tavalyi 19es ea forumokon sem adtak magyarázatot, hanem ugy tettek mintha minden tökéletesen múködne és válaszra sem méltatták.

    iiiij és póc, ccineggém.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Stylerr #1915 üzenetére

    nem mondod barátom :D akkor tavaly én tul korán kettérörtem a cd-t mert nem vágtam h javitották volna...

    akkor mesélj, hogy tudok team sheetet váltani illetve miért nem menti el most sem ha beállitok és lementek vmit...?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz A guru #1918 üzenetére

    sztem a div 8 meg a játék tudás két külön dolog (keresztfiam is kb ugyanugy játszik mint én nekem 472 ps4en neki 906 lett a pontja xone-n... érdekes.. ), az 5 meccsből az összes full hendi volt, mintha nálam 11 autista rohangált volna a pályán, 2 egymást követő passzom nem volt, értelmes kapuralöves sem, illetve semmi sem :D lehet mert 1-2 bronz meg silver is volt az amugy is vegyes csapatomba mivel, 66lehetett a chemistrym, meg szedett vedett csaapat és kb olyanokat kaptam ellenem h legkisebb játékos is 84es ratinggal rendelkezett.. ilyenek meg h lewa meg kane bárhonnan lő gól... az 5. meccsen engem segitett a hendi ugyanis sikerült megnyernem 3-3-ra, és ugyanugy azt veszem észre h teljesen mindegy mit csinálok mert nem én játszom hanem a hendi egyértelműen :D :D :D

    továbbá ja, squad battlest tolom, meg néha rivalsozok, esetleg milyen játékmodok vanank még amit érdemes lehetne?

    amugy az a több mint 3 win/ draft kemény :D nem csoda h jo rewardokat kaptál, én ha már a az első meccset megnyerem akkor kiugrok a bőrömből :C

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Stylerr #1928 üzenetére

    nem, azt tudom hogy kell, hanem az előtt kiválasztani a kezdő csapatot, és beállitani, ne kelljen minden meccs előtt felhozni a cseréket, formáciot stb-t állitani.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Stylerr #1933 üzenetére

    félreértesz,
    customize/team sheets, itt tudsz létrehozni csapatfelállást. ahol mindet be tudsz állitani, ezt elvileg még a 18 ban meccs inditása előtt tudta állitani, de sem a 19ben semi itt a 20ban nincs funkciója, amit nem értek. Tehát hiába hozol létre valami uj taktikát, nem tudod kiválasztani sehol a későbbiekben, holott ez lenne a lényeg... illetve hiába állitasz itt falállást vagy bármit is nem fog megjelenni sehol, nem menti el... de érdekes módon ha visszamész akkor látni fogod hogy mégis, de sehol máshol... de akkor miért nem lehet ugy lementeni egy csapat felállását ahogy én akarom? és miért enm tudom ezeket meccs elptt v latt v bárhol kiválasztani, lementeni, megváltoztatni?

    teccikérteni?

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz K.J #1927 üzenetére

    nem tehetek róla, kis pénz kis foci, nem akartam beleölni sok lóvét :D

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Szigma70 #1924 üzenetére

    itt nem csak a tudás a lényeg, semmit nem jelent... egyszerűen fos a csapat, ellenem sokkal jobbak jöttek... játszottam totál világtalanok ellen is akin látszott fogalma nincs mit csinál.. mégis x lett v nyert, a jobb csapata v a hendi miatt... pénz meg nincs szivem beleölni igy ebbe a szarba...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Sziasztok,

    Látom megint megy a játék szidása... sajnos én sem tudom h hogyan lehetne többet kihozni magamból... Lehet több játékkal jobban látom a játék hibáit és lehet jobban tudok ellene reagálni vagy kihasználni, egyelőre sajnos nem megy... Azt sajnos nagyon sokszor látom már, amikor van néhány passz, néhány labda elvesztése, illetve a labda mozgása, hogy ebből gól lesz, ilyenkor általában semmit nem lehet csinálni, és én sem tudok, csak látom hogy beindul a script és gól. Sajna megmondani sem tudom már h szegény kontroller hányszor repült a falnak az ilyenek miatt meg az értelmetlen kamu gólok miatt amik meghazudtolnak mindenféle szabályt... Úgyhogy röviden én is nekiállok most szidni ezt a kamus hendi szart, hogy éppen értelmes meccset nem lehet benne játszani, még sajnos offline barátokkal sem...

    Nos akkor én be is fejezném ezt a károgást és szentségelést, mert valójában nem ez volt a fő célom amiért írok, hanem hogy segítséget és tanácsokat kérjek tőletek.

    Mivel a játék nem nagyon adott más választást és itt is javasolták nekem páran h squad battlest toljak (általában pro v wc fokozaton), de igazából teljesen mindegy mert a játék ott is úgy szopat le ahogy akar... Szóval, játszogatok gyakorolgatok stb csinálgatok sbc-ket, nyitogatok pakkokat stb és próbálnék csapatot építeni.

    Olvasgattam külföldi oldalak is, hogy ki milyen felállásokat taktikákat ajánlana, ki mit használ, mi lenne a legjobb? Ti mit ajánlotok, mi alapján állítjátok össze? Mik lehetnek a legjobb felállások illetve játékosok? Valami olcsóbb de még jó csapatot tudtok mondani esetleg?
    Az Serie1 es csapatom jelenleg csak azért van, hogy megpróbáljam kifarmolni a stroyline játékost. Van egy aránylag szerintem jónak mondható bundásliga csapatom is de sajna most nem tudok képet küldeni róla, de mindenképp fogok ha lesz.
    Itt van még az EPL illetve LALiga csapatom amihez szeretnék véleményeket kérni, illetve tanácsot, kit adjak el kit tegyek bele, milyen felállás/taktika lehet a jó?

    vagy

    Illetve LALiga

    Pl Walkert kinyitottam, ér vagy 60-70K-t elég jónak érzem a csapatban, és gondolkozom h eladjam-e és csináljak még több sbct kapjak pakkot, vagy tartsam meg...?? :F


    Továbbá érdekelne, hogy mobilon milyen appot használtok? Hallottam régebben is, hogy csak telefonon kereskedtek emberkék. Melyik a megbízható? Lehet velük sbc-ket is csinálni? megcsinálni küldetéseket felvenni rewardokat, pakkot nyitni listázni a piacon?

    Nagyon köszönöm mindenkinek aki végigolvasta, és minden tanácsot és építő jellegű kritikát, hozzászólást szívesen fogadok! :C :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Nagyon szépen köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat Woodslave, Edgar2621, Sickboy25... és a többieknek is akiket nem sorolok fel...

    (#4538) Sickboy25 ez a hsz egyszerűen priceless, maximálisan egyet tudok vele érteni, holott nem is panaszkodtam erről. Valahol örülök is neki h nem én vagyok az egyetlen csövesbánat és az egyetlen aki ezt tapasztalja. Jobbra húzom balra passzol, ha le akkor fel, ha erősebben nyomom a passzt akkor a közelebbihez és fordítva természetesen... (sokszor nem oda ahova én akarom.. és nem hiszem el h ekkora nyomorék lennék) Többször éreztem már azt rivalsban, hogy igazából teljesen mindegy mit csinálok, mit nyomok, a gép/a játékosaim úgy random csinálja amit éppen gondol... (Sajnos több streamer is panaszkodott már erről... pl rekalnak is volt egy videója ahol visszajátszotta és kajak átment a védő lábán a labda..)
    Természetesen próbálok fejlődni videókkal is én pl Ovvy, The Guide és Krasi-t szoktam nézni.
    Nyilván elmondják, hogy a passzoknál is meg a kapura lövéseknél figyelni kell, a játékos melyik lábán van a labda, merrefelé néz... stb

    Pl.: voltak ellenfelek akiknek nagyon aggressziv stílusa volt, ezt szeretném én is valahogy megtanulni, hogy mindig letámadott, mindegy mit csináltam, minden játékosomon ott volt 3 emberrel legalább... nem tudtam tőle mozdulni passzolni, levegőt venni. és volt aki ugyanezt megcsinálta, egy totál vegyes bronz-ezüst-arany csapattal mindenféle sztárok nélkül és szarrá vert...
    Valamint sokszor én is azt nem értem és nem tudom mit lehetne kezdeni azokkal a helyzetekkel amikor hiába hajtanék előre a játékosaim csak álldogálnak hátul, nem szalad előre, nem helyezkedik, nem fut lyukra h épp kell, csak épp felbukdácsolnak egymásba, egymást zavarják, belelövi a saját csapattársába a labdát, vagy épp elé áll és blokkolja... Míg ezzel szemben az ellenfél mindig kiháromszögez, tudja futtatni a saját emberét stb...

    Én nagyon szeretném tudni, hogy ezeket hogy csinálják, hogy viszi el a labdát, hogy passzol, kinek, miért? Hogy építi fel a támadást úgy ahogy? Nyilván itt vannak olyanok, h egyik felállás a másik ellen jobb, mert máshogy helyezkednek el a játékosok stb. És nyilván mindenkinek meg kell találni a saját stílusához illeszkedő taktikát, formációt. Én is már többet kipróbáltam. de valahogy nem találtam meg az igazit...

    (#4550) A guru Ez is egy nagyon jó hozzászólás, ilyesmi tippeket tanácsokat kerestem :R
    meg mondjuk olyasmiket, hogy milyen szöglet/szabadrúgás technikák vannak amik sikeresek? Nyilván szeretnék én is jobban játszani, de sajna már nem vagyok fősulis meg kollégista, h egész nap ezt toljam mint anno sok játékot... De mégis szeretnék vmit fejlődni és legalább offline haverjaimat elverni, és nem ott tartani mint most h igaz nemsok 100-150 játék után azzal szenvedni, hogy eljön cimbora akinek se ps4 se semmi, és csak kb nálam játszik, és egyszerűen megver, úgy h azt se tudom mi történik, vagy totál szoros meccseket szenvedek ki...?
    De most is kb ugy volt mint a 19-ben és a korábbi fifákban, hiába néztem a videót és gyakoroltam be, kijött egy peccs és onnan semmi sem ment be ...

    Illetve írtátok korábban h nem kell sok csapatot tartani, meg h inkább ne költsek a játékra... csak érdekelne, hogy akkor tényleg mi a lényeg, van most 300 játékosom, megcsináltam egy rakás sbc-t, elvoltam velük, de akkor inkább daráljam be mindet gold upgradbe inkább? vagy nagyobb sbc-kbe?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Woodslave #4564 üzenetére

    Nos az semmi, én durvább sztorit is tudnék neked mesélni ami annyira megalázó, hogy el sem merem mesélni :D

    (#4569) Edgar2621 Ebben sajnos egyet kell érteni, teljesen más amit én szeretnék és nyomok, mint ami a pályán történik... és szeretném tudni h a prok hogyan tudnak ezen felülkerekedni? Nem fog menni sajnos a heti 100 meccs ... örülök ha 10 sikerül...
    továbbá azt sem értem ha valakinek beverek 3-4 gólt miért nem lép ki és miért tudja felhozni vagy megfordítani a meccset? ugyanez nekem miért nem sikerül?
    Én mondjuk itt ebben a 20-ban sem delayt sem laggot nem tapasztaltam :U

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #4585 üzenetére

    Nekem most ilyen a bundás csapatom:
    ST - Poulsen, Kramaric
    CAM - Goretzka
    CM - LM Perisic, Tolisso, LW Rashica
    Hátvédek Konaté, Tah, Boateng, Piszcek
    A kapuban meg Manuális Nójer véd

    Esetleg ST posztra van még egy CF Götze v Plea

    4312-ben van most de lehet át kellene inkább másra tennem....? Vagy nem tudom ki mit gondol a témáról? Kit dobjak ki? kit szerezzek? Ki a aki használható?

    Előre is köszönöm a segítséget :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #4646 üzenetére

    Köszönöm a segítséget :R

    Nos, a felállást lehet váltani, nem gond, meg kell néznem mi fekszik jobban,
    433 vagy akár 41212 is lehet, szoval, Goretzkát, visszaváltom cm-be,
    Da costa meg Piszczek is van, meg egy Javi Martinez cdm-ben, de az lassú, vagy mennyire használható? van még Nkunku cm meg Alario st mind a kettő sampion ligás már ha ez jelent bármit is....
    Akkor a két horvát teljesen skip?

    28K coinom van, de a piacon is vannak kinn játékosaim, meg tudok párat még pénzzé tenni, de tartaléklnám is mert az sbc-ket is szeretném tolni, vagy int korábban mondtam van egy Walkerem de nekem bejött annyira nem szeretném eladni ha van más választás.

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #4682 üzenetére

    Jajaj... Werner nagyon drága Witsel is, Volland és Delaney megengedhető,
    Majd akkor a többi mehet sbc-be...

    Köszi :) :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Tegnap kikukáztam egy nagy rakás játékost, értem ez alatt, hogy bedaráltam upgradnek, mert nem akartam tartalékolni a sok 79 alatti játékost...
    Érdemes a bronze játékosokat is upgradelni? vagy vannak amikor jók lehetnek valamibe? Vagy nézzem meg ás adjam el ami jó pénzt ér? érhetnek?

    Nos az upgradek eredménye nem lett rossz viszont sajna leamortizáltam a német csapatomat (az olaszt is holott az se volt valami nagy szám, azt max arra tartanám h a storyline játékost megcsináljam...)

    Szóval a németből ez maradt:

    Azt mondtátok páran, hogy elég ha két csapatot tartok, erre mondjuk egy spanyolt elég használhatónak tartok: nem tudom kit vagy mit lehetne még cserélni, de javaslatokat szivesen elfogadok, milyen felállás taktika, mi lenne a jobb? agresszivabb játékot kedvele, és még nyitottam ezekhez egy 86os cm Parejot...

    Valamint a végére hagyom a top csapatomat ami vélemény szerint elég jól néz ki, de szeretnélek titeket is megkérdezni mit gondoltok erről a premier ligás csapatról, illetve várom minden építő jellegű hozzászólást, meglátást, mit/kit lehetne cserélni, esetleg milyen felállást taktikát állítsak be agresszívebb játékoz?

    Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Sickboy25 #4991 üzenetére

    Nos, még csak pár meccset játszottam ezzel a csapattal ez alapján nem igazán vagyok vele megelégedve... de mondjuk s sterling se walker nem tudja lekezelni a labdát normálisan sajnos...

    arpo04
    vidal nagyon kemény sajna, legalább is más csapatoknál látom... én cam-ban elégedett vagyok iscoval, nekem úgy tűnik jól teljesít. Areola még mondjuk nem drága, gondolkoztam pedig h milyen spanyol kapust vegyek...

    Zimmi91
    megtartom, ide csak védők kellenek, én már azt hittem tegnap Akét meccs közben quicksell-ezem, meg úgy az egész védősort kapussal... :W

    Woodslave
    én is vagy tizenpár 2 rare pakkokat nyitogattam tegnap, ezekből esett pár ucl játékos meg kanté, sterling, parejo, dzeko...
    a bronzoknál én is arra gondolok h tán ha valami sbc van akkor nagyon sok pénzért elviszik mint pl az ír sbc, azokat tartogatom is meg...
    Felipe nálam is csak azért van benn mert jók a statjai, de én sem sokszor veszem észre a pályán... lehet más formáció kellene...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Sickboy25 #5023 üzenetére

    :Y :Y :Y mecsoda???? olcsóóóó??

    én is meg szeretném csinálni, de 8K hogyan???? én csak 23K megfejtéseket találtam, de már ott kezdődik h a csatár 5K belőle :F :F

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Woodslave #5027 üzenetére

    az más, én is gondoltam erre, meg hátha azért tudtok valamit :D
    Nekem is vannak játékosok akikkel meg lehet csinálni, viszont nekem is vásárolnom kell párat, majd meglátjuk....

    a kérdés viszont az, hogy vajon megéri-e? mert akkor megcsinálom és Kane mellett lenne egy másik jo csatárom, és átállhatnék 2 st-re... vagy fölösleges? mert mondjuk akkor marad cam cdm és ndombele kiesne... :F :U
    vagy még várjak vele amig többen használják, hátha mondanak rosszat és megmaradnak a játékosaim másik sbcre...?

    amúgy azt a 81+ucl upgradet megcsináltam én is, de már belátom kár volt, egy volland esett belőle de nem érte meg sztem...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Woodslave #5032 üzenetére

    igen néztem, 92 pace jo meg a 85 shoot, kicsit még a fizikát növeljük és nem lehet fellökni meg elvenni a labdát

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Madn!ght #5233 üzenetére

    Érdekes felvetés, CAM ban, nekem ST-ben is ontja a golokat, aránylag meg vagyok vele elégedve, de mondjuk akkor elsődleges csatának berakom POTM Vardyt, de akkor meg két CAM kellene mert scream Özil is aránylag jól muzsikál nekem is CAM-ban...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák