Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    válasz Sickboy25 #4991 üzenetére

    Nos, még csak pár meccset játszottam ezzel a csapattal ez alapján nem igazán vagyok vele megelégedve... de mondjuk s sterling se walker nem tudja lekezelni a labdát normálisan sajnos...

    arpo04
    vidal nagyon kemény sajna, legalább is más csapatoknál látom... én cam-ban elégedett vagyok iscoval, nekem úgy tűnik jól teljesít. Areola még mondjuk nem drága, gondolkoztam pedig h milyen spanyol kapust vegyek...

    Zimmi91
    megtartom, ide csak védők kellenek, én már azt hittem tegnap Akét meccs közben quicksell-ezem, meg úgy az egész védősort kapussal... :W

    Woodslave
    én is vagy tizenpár 2 rare pakkokat nyitogattam tegnap, ezekből esett pár ucl játékos meg kanté, sterling, parejo, dzeko...
    a bronzoknál én is arra gondolok h tán ha valami sbc van akkor nagyon sok pénzért elviszik mint pl az ír sbc, azokat tartogatom is meg...
    Felipe nálam is csak azért van benn mert jók a statjai, de én sem sokszor veszem észre a pályán... lehet más formáció kellene...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák