Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Sziasztok,

    PS4 a platform. Van egy olyan gondom, hogy online a szezonban vagy barátok ellen a meccs előtti változtatásokat, ideértve az alap felállás módosítást is részben menti el a játék. A felállás, utasítások és a taktika szépen alkalmazásra kerül a meccsen, de a becserélt játékosok egyszerűen nincsenek a pályán és össze vissza vannak felszórva a játékosok is. Az Arsenal-lal nyomulok és az, hogy Bellerín-t egyszerűen nem tudom felrakni elég nagy szívás és mivel a tartalékok között van a meccsen se tudom becserélni. Tierney-t is játszatnám, de nem tudom... Meg persze, hogy Monreal a jobb szélsőm és Özil a bal szélen se túl szerencsés. Nem értem hogyan lehetett így kiadni a játékot és még is miként végezték a dolgukat a teszterek. :U

    A fenti hiba miatt egyenlőre még túl sokat nem játszottam, de így eddig az alacsony játékosok idén vagyon OP, Ronaldo-t simán, játszi könnyedséggel el lehet nyomni, míg Messi mint egy zsírral megkent disznó. A másik meg, hogy távolról túl könnyű lett gólt rúgni, 16-os előterében adott pozícióban biztos a gól, elég kreténség és ami mellett egyszerűen nem tudok elmenni a szabadrúgások, miért kellett a tps nézetett kivenni, a fenti kameranézetből egyszerűen nem látom kinek passzolhatnák, elképzelni se tudom milyen jött-ment farok volt az aki ezt kitalálta. :W vagy ez is egy bug lenne?

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák