Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Tegnap kikukáztam egy nagy rakás játékost, értem ez alatt, hogy bedaráltam upgradnek, mert nem akartam tartalékolni a sok 79 alatti játékost...
    Érdemes a bronze játékosokat is upgradelni? vagy vannak amikor jók lehetnek valamibe? Vagy nézzem meg ás adjam el ami jó pénzt ér? érhetnek?

    Nos az upgradek eredménye nem lett rossz viszont sajna leamortizáltam a német csapatomat (az olaszt is holott az se volt valami nagy szám, azt max arra tartanám h a storyline játékost megcsináljam...)

    Szóval a németből ez maradt:

    Azt mondtátok páran, hogy elég ha két csapatot tartok, erre mondjuk egy spanyolt elég használhatónak tartok: nem tudom kit vagy mit lehetne még cserélni, de javaslatokat szivesen elfogadok, milyen felállás taktika, mi lenne a jobb? agresszivabb játékot kedvele, és még nyitottam ezekhez egy 86os cm Parejot...

    Valamint a végére hagyom a top csapatomat ami vélemény szerint elég jól néz ki, de szeretnélek titeket is megkérdezni mit gondoltok erről a premier ligás csapatról, illetve várom minden építő jellegű hozzászólást, meglátást, mit/kit lehetne cserélni, esetleg milyen felállást taktikát állítsak be agresszívebb játékoz?

    Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák