Új hozzászólás Aktív témák

  • v-man

    őstag

    Ti nem tapasztaljátok azt, hogy ha van egy viszonylag jól működő csapat, de veszel egy új embert, akkor kuka az egész és sorozatban jönnek a vereségek? Mintha túlhúzták volna az összeszokottság rejtett értékét...
    A legviccesebb, hogy most csak annyit változtattam, hogy IF Lacazette jött a sima helyett, mégis sorra jönnek a vereségek, képtelennél képtelenebb módon. Tegnap óta a jobbik csapatommal csak egy olyan ellenfelet bírtam legyőzni, aki totál kezdő volt, csupa kölcsön lappal állt ki, meg a 3 story módból kapott If lapokkal. Még egy olyan volt, aki kilépett mikor megszereztem a vezetést, de mindenki más ellen kikaptam vagy x (kb 10 meccsen), pedig sima arany csapatok, semmi extra. Olyan mintha minden összeesküdne ellenem, az utolsó percben tizut csinál a védőm, v ellenfélnek adnak ziccert, elöl kapufákat meg föle-melllé kilométerekkel lövök tucatszámra.
    Lehet csak beképzelem már az egészet, de amikor a fitness csapat volt pályán, teljesen normálisan szerepeltem. Előtte amikor Pogba majd Matuidi jött a csapatba, ugyanezt éreztem, vagy 10 meccs kellett mire összeállt a dolog, de azok legalább új emberek voltak, ráfoghattam meg kellett tanulnom velük játszani, de Laca csak más színű és jobb lap...

    [ Szerkesztve ]

    XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

Új hozzászólás Aktív témák