Új hozzászólás Aktív témák

  • Varvik13

    csendes újonc

    válasz ShiberMonkey #1467 üzenetére

    Én sem vagyok nagy kereskedő bölcsész létemre, de most több szálon próbálkoztam, leírom a taktikám, hátha segít.

    Először is bővítetettem a transfer listemet 100 férőhelyesre, majd megvettem az összes coin boostot es loan playert. A loan playerekből összetoldoztam egy csapatot es játszottam, amíg le nem jártak a szerződéseik, nagyjából 10 meccset, ekkor lett kb 15k coinom. Beruháztam 2200 FIFA pontba es elnyitottam 7,5k pakkokra, összedobtam egy basic csapatot, majd szépen mindent felraktam a transferlistre, ami nélkülözhető, eközben pörgettem a 400-as es 750-es bronz pakkokat is és játszottam tovább. Még az access launch másnapján, olcsón összeraktam (kb 12k-ból) egy alap Arsenal csapatot, amivel szépen le is pörgettem 3 nap alatt a megmaradt órákat. Nagyjából 40k-t sikerült összekaparnom tegnapig, majd elkezdtem megcsinálni a lehető legolcsóbban azokat sbc-ket amiket tudtam és szépen visszaforgattam a pakkokból esett holmikat. Szerencsémre kihullott Mbappé és James is, de őszintén úgy érzem ez a minimum azok után, hogy TOTS-szal kezdődően, szeptemberig bezárólag egész nyáron nem nyitottam semmi használhatót csak a szerdánkénti sbc-kből a portugál, török, angol2 és orosz ligás untradeable tots játékosokat és a 84+os IF lapok közül sem jött egyetlen PL játékos sem.

    Igazából megint csak szerencse kérdése az egész, de a pack weight itt sem túl acélos. Tapasztalatom szerint az sbc reward pakkokból gyakrabban esik használható játékos, mint a fifa ponton vásároltakból, így arra nem érdemes túl sokat áldozni, maximum kezdőlökésnek 2-3 ezret, tényleg csak azért, hogy legyen mivel kereskedni.

    Sok szerencsét!

Új hozzászólás Aktív témák