Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz -szabi- #87808 üzenetére

    Én csak CRTről TNre, meg TNről IPSre. Ez utóbbi előrelépés volt (méretben is 20"->27"), a CRT-LCD váltás szükséges volt. Ott nagy méretugrás nem volt, 17" CRT volt, meg egy 19" LCD lett.
    Közben volt egy 19" 4:3 -> 22" 16:9 TN csere.
    Most ez az LG 27UK850 egész vállalható. Nem életem monitora, de se nem vészesen drága, se nem ócsáré szr. Szerintem egy jó VA és egy IPS nagyjából egy szinten lehet, de mind a kettőt meg lehet szokni. MIndegyiknek van valami olyan baja, amire majd a következő generációs panel technológia a megoldás, de ha arra vársz, akkor sosem lesz monitorod.

    De azért olvass utána, nézz élőben meg pár hasonlót, ha tudod, akkor próbáld ki havernál, cégnél, boltban... Ami tuti észrevehető, az a 23" -> 32" ugrás :D Messzebb kell majd ülni kicsivel.

    Ha nem égeti a pénz a zsebedet, akkor várj tavasz végéig, akkor jön egy csomó monitor. Itt a pH!-n is mostanában jelent meg pár cikk, hogy Acer, Dell, meg mittoménki jött ki új monitorral, ami közt van nagyfelbontású és gyors is. Nem biztos, hogy ez az LG lenne a legjobb választás. Nem rossz - valszeg - de lehet, lesz jobb. Kicsit biztos drágábban, de mire oda kerül a sor, a hiányt félre tudtad tenni (remélem).

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák