Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samott

    addikt

    válasz halapidori #73654 üzenetére

    Nezd a jo oldalat, mar csak par het es itt lesz a szupekupa donto Budapesten. :)

    Ket topikkal arrebb megkaptam, hogy de hat mennyivel jobban elunk mint ahogy zimbabweban meg argentinaban elnek. Mikozben nem hogy az osztrakokhoz de meg a szlovenokhoz se tudunk felzarkozni. :(

    Egyebkent minden tiszteletem a tietek, mert en ennyi penzert ilyen korulmenyek kozt nem csinalnam. Pedig nagy szukseg van a munkatokra.

    (There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

  • FőDudu

    addikt

    válasz halapidori #73654 üzenetére

    Par gepet majd osszeszedek, illetve lesz par monitor is ha kicsereltuk oket.
    Majd jelentkezem mi gyult ossze.

    Ha nagyon kell adok par HP szervert is (385G5 sok rammal es SAS vinyokkal).

    A HP DC 5800 sok memoriaval (max 8GB) mai napig hasznalhato.
    Nyilvan nem a legjobb, de netezni es YT videokra pont eleg.

    FőDudu

  • zetor2000

    senior tag

    válasz halapidori #73654 üzenetére

    Egy gépet talán tudok kreálni abból, amit bontottam.
    Nem nagy valami, de ilyen "kattintok és működik" feltételnek megfelel.
    Egy selejtezés előtt álló gépből ki lehetett menteni.
    Pár aprósággal meg kell küzdenem, mert nincs / nincs idehaza / nincs kéznél... Meg nem tudom, van e igényed ilyen optikai adathordozó kezelésére, mint CD/DVD. Mert azt akkor az még kell, ha szükséges. Nekem már elég volt ~10 éve, akkor elfáradt az íróm, a kölcsönzőst majdnem lesittelték, ésatöbbi.
    Szóval egy gépet (szigorúan csak a gépet, mert perifériáim nincsenek, vagy ami van, az olyan, hogy én használom) fogok tudni adni. Amire számítani lehet:
    3rd. gen. i5. Azaz i5 ~3550 (megnéztem mi van a tokra írva, de 40 elmúltam, a szemem nem a régi, de valami ilyesmi volt rajta), 8GB DDR3 ram, integrált VGA, és DVI kimenet (ilyen van az alaplapon, szerintem qnadam fórumtársnak csak akad egy DVI / bármi átalakítója), valami gépház és ha kell optikai meghajtó. OS ben megegyezhetünk, max ki fogja írni, hogy aktiválni kell, mert nincs licensz kulcsom, vagy ilyesmi. Innen Windows 10 pro vagy home, a rencer elbírja.
    Sajna monitort nem tudok rajzolni, és egyebet sem. Ami tőled fog kelleni az mondjuk monitor, billentyű, egér, meg a többi. De ezek asszem vannak, csak a "nagy dobozod" a lassú.
    Az IBMbe is lehet, hogy van idehaza valami, de azt inkább nem erőltetném, Noé bácsi gépét már én is selejteztem 10 éve. Onnan van pár kiló ramom. :D
    Ha elkészült, írok valami privát, vagy jelzem itt isch. Supportot adjon a suli, garancia meg hát.. küszöb... :) de 1-2 évig szerintem jó lesz ez.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák