Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz zetor2000 #2286 üzenetére

    Scruffot nézegetem is, már kinéztem egy SCRUFFS SIRIUS Lightweight változatot, csak nem találtam egyelőre a méretemben. Nyilván errefelé Safety Bootsnak nevezik, így nem kell megvédenie a munkától. A munka amúgy sem szorul védelemre.

    Melóba kéne. Adnak a cégnél is, de húzzák a szájukat, ha cserélni kell, és amit adnak, az elég nehéz, és nem valami kényelmes. Így arra gondoltam, hogy költök rá én, mert sok órát viselem, megérné a befektetés. Martenst néztem, de azok nagyon vastagnak és nehéznek tűnnek, ők az elpusztíthatatlanságra mennek rá, nem a kényelemre, nekem meg fordítva kéne. Nem bánom, ha 2 hónap után szétmegy. A szellőzést meg tudom oldani magam is.

    Sajnos munkavédelmi cipő nem engedélyezett, mert ragaszkodnak a boka védelméhez. Ha csak hálózatszereléshez, létrázáshoz kell, a munkavédelmi cipőket nézegesd, azok között vannak könnyűek és légbetétesek. Én is azt vennék, ha engedélyeznék. Pedig csak a lábujj és sarokvédelem miatt kell a betét, a bokatámasztásnak nincs jelentősége nálunk, nem értem miért ragaszkodnak hozzá. A lábujj azért, mert ha leraknak raklapot, vagy ráesik súly, akkor védve legyen, sarok meg azért, ha a békával neked mennének. De hogy a boka miért fontos nekik. Szerintem valamelyik öltönyös-nyakkendős debil elfingotta magát, hogy a bakancs az safety-bb és kész, mert nem mert érte felelősséget vállalni, ha csak cipő van előírva, és valakinek mégis valami baja esik, akkor felelnie kell érte.

Új hozzászólás Aktív témák