Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz -szabi- #141374 üzenetére

    Gyári oldal is van, az ark.intel.com , de innen elég tré kiindulni, mert száraz műszaki adatok vannak. A cpuboss.com már hasznosabb lehet, mert ott van némi grafikon, meg csík, összehasonlítani, meg olyasmi adat, hogy éves szintem szkolko dollár az üzemeltetése, meg ilyesmi.

    Ha olyasmi szituba keveredsz, megemlítheted, hogy van 14" laptop, meg 24" kijelző, ha az kell, hogy nagyba lássa a laptop képernyőjét. Amikor cipelni kell a laptopot, akkor mégse mindegy, mennyi súlyt kell magával vinnie az embernek. A sajátjaim 13"asak, mert mindenhova elférnek, könnyűek, és relatív laposak. A 17" az az asztalon is nagy, mert az alsó klavi része is 17" méret. Cégnél van ilyesmi, nekem nem jön be. Ezek valami régi Asusok.

    Megnéztem közben a hpshop és az acershop oldalát is, de ennyiért 32GB ramos 17" gép nincs. :D 500+, de inkább 700+.
    Mysofton van 2 féle, egy Lenovo Ideapad meg az Asus VivoBook 17X vagy mi, amit fel lehet extrázni, és befér 4kiló alá, de ha lehet, akkor inkább 450et kérnek érte. Más boltot nem néztem, nem az én bulim. :)

    Ha az járja, akkor vehetsz neki valami olcsóbb gépet, mert sok gyártó irgalmatlan pénzt kér az extra memóriáért. Pedig csak 2-3 csavar, meg +1 modul. Esetleg SSD ugyanígy.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák