Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    válasz blueboi69 #141341 üzenetére

    Országos Éves Gyermek Területi Jegy Érvényességi Területe:
    Duna folyam és Tisza folyó teljes magyarországi szakaszán,
    a Balaton balatoni horgászrend szerinti partközeli területén és a BHNp. Zrt. által kezelt egyéb vízterületeken,
    a Tisza-tó és a Velencei-tó területén,
    a Ráckevei (Soroksári) Dunaág Kvassay zsiliptől Tassi zsilipig terjedő szakaszán, valaminta Duna szigetközi ágrendszer vizein, a Rába, Ipoly, Dráva, Mura, Zala,
    Túr, Új Túr, Öreg Túr, Szamos, Kraszna, Bodrog, Sajó, Hernád, Zagyva folyókon, a Körösök területén,a Berettyó, Hortobágy-Berettyó, Maros folyókon,a Keleti-, Nyugati-, Kiskunsági-, Nagykunsági- és Jászsági-főcsatornák vízterületein, továbbáa Tassi V-VI Vizterületén.

    3 ezer forint, valami közeli horgászboltban meg is tudod oldani, pár perc alatt megvan.

  • Jahno

    őstag

    válasz blueboi69 #141341 üzenetére

    Nálam is ilyesmi volt a cél, ha egyszer éppen lógatnék is, de céges bulin pont elég volt nézni a semmit. Egyszer régen Balatonon mentünk oda, hogy szeretnék egy napijegyet aztán kérdezték, hogy hol az engedélyem. Hát, azt most szeretném mára kiváltani. Aztán kiderült, hogy csöppet elbeszélünk egymás mellett, mert állami helyeken nem ilyen egyszerű.

    "Vagy ami mégjobb, hogy elmegyünk vitorlázni aztán relaxálás közben lóg a bot és lehet esetleg haladni is,"

    Ilyenen viszont voltam, akadtak érdekes állatok a horgon. 4 órás túra most is bőven 100 euró alatt van. Privát egész napos az 500. Én annyit tettem hozzá, hogy segítettem meginni az ital részüket és mondtam okosakat, hogy hajrá Kovácsnéni :-D Meg rácsodálkoztam a dögökre, mert olyanokat szedtek ki, amit érdekes tengeri atlaszokban sem biztos, hogy láttam előtte.

    Én bírok aktívkodni, de volt mellettem annyi történés, hogy éppen elég volt akkor nézelődni, addig meg lesed a semmi egy fröccsel a kezedben és kész is :DD Szintén hasznos.

Új hozzászólás Aktív témák