Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Sipi- #138608 üzenetére

    Nem én voltam, alibim van. Épp kézműves ezüstözött réz kábelt fontam...

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Sipi- #138608 üzenetére

    A cikk szerint kábé ez van, ha valakinek sok helyre ugyanaz a regisztrált felhasználóneve / jelszava. Azt hiszem, hogy egy nagyobb csomag emailcím / jelszó páros csomagot megvéve lehet kísérletezni sokfelé, azt lehet, hogy valamerre "beüt", és akkor onnan lehet vinni, ami érték. Emiatt is praktikus az "önszopató" sokfaktoros azonosítás, ami amellett, hogy kényelmetlen, ilyen esetekben életmentő lehet. Nekem a NAS-on is be van kapcsolva, azt azért néha dob egy levelet, hogy XY IP címet egy órára blokkolta, mert valaki küzd egy nemlétező fiók feltörésével. :D
    Ez a "feltörés" is egy kicsit félrevezető, mert tulképp az volt, hogy egy adag user / pass lett kipróbálva, ahol nem pattant le a bot, ott egy adat átírásra került. Ez inkább "informatikai rendszerrel való visszaélés", szerintem, mint "feltörés", de ez már inkább a kákás csomókeresés.

    Azon mit csodálkoznak, hogy a napi forgalomra szánt 2-10 ügyfélszolgálatos képtelen lekezelni az 1000es ügyfélhívásokat? Mondjuk lehetne előre megadott tájékoztató szöveg, hogy beszoptuk, dolgozunk a javításon, hívása fontos, de a várakozási idő végtelen.

    Én anno regeltem ide, de egy készülék elhagyás után töröltettem a regisztrációm, mert paráztam, hogy megveszik az alkalmazásból a világot is. Azóta fizettem a Simple felülettel, de a fiókot már nem regisztráltam újra.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák