Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eattila

    csendes tag

    válasz Sipi- #135748 üzenetére

    Gondolom tapsikolt :D De ide a bökőt, hogy fotó projekt :D

    e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

  • Jahno

    őstag

    válasz Sipi- #135748 üzenetére

    Még én is pislogok, oszt persze, hogy fotós projekt-féle. Viszont valamilyen szinten elvárják az integrálódást ahogy zetor emlegette "ha olyan a buli". Valahol meg is értem, hogy reklámozni kellene a helyet és nem is biztos, hogy telefonos képekkel, de mellé ellenőrzött körülmények közt és visszaélés se nagyon legyen. Mert alapban tilos fotózni.

    Van civileknek is est, ahol "ismerkedés a hellyel" opció lesz, meg kiscsoportos félrevonulás sincs csak ilyen beöltözős zenés móka. Hát, van ilyen is na meg lassan vége a tejút szezonnak, attól még ha már éjszaka, akkor inkább maradnék a kütyüs buliknál meg csillagoknál fákkal :C Abból nagy baj nem lehet.

    Mutattak pár szolídabb képet (ezek nyilvánosak), hogy mégis milyen a hely és eddig úgy voltam vele, hogy bírok én szocializálódni mindenféle arcok közt, csak ezt most nehéz elméletben átgondolni. Esetleg polgárpukkasztó pánknak képzelem magam, az még menne...


    Hétvégén megnézem a képeket és olvasok némi dokumentációt, aztán kialakul a történet mert egy átlagos kötözős buliba sem biztos, hogy beesnék még így pálya szélén vendégnek sem. Esküvőn kívül eddig csak egyetlen bulira vettem fel a kért ruházatot, aztán lehet benézek és minden szombat este ott fogok arcon pörögni egy rózsaszín tűsarkúplatformcipellőben, mert kihozták belőlem a mindenféle rejtett énemet :C

Új hozzászólás Aktív témák