Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz zetor2000 #84442 üzenetére

    Jajjfakk, idén márciusra szívtam fel magam, hogy lövök egy koncertjegyet erre beszopódtunk ezzel a szarral. Párszor halasztották, végül lecsó.

    Még nem voltam ezekkel élő semmiféle bulin sem. Ehhh, Dürer elborult, ki tudja merre nyitnak ki pedig Front Line Assembly is szeren lenne és társai. Néhányan jönnek eredeti felállással, csak érjem meg. Merjünk nagyot álmodni, bekedvenceltem a Nitzer Ebbet december 19re, ha mindenki is úgy akarja. Áprilisban flipperes árkádiás buli... Mer' folyton csak a buli, az az évi kb. 6 alkalom :C

    Most kocsi, biztosítás, kiadás és lehet Salgó polc sem kellene a pinyóba, mert kapok egyesületi polcokat. Aminek negyede sem lenne tele a közös cuccal. Csak logisztika kellene, meg mikor menni érte, meg vírus van maradj odahaza, ófakk ez is.

    És belejöttem a szálloda lomtalanításba, párat bezsákoltam hétvégén:

    Milyen blogot mondjak még? Quixotic remélem kicsit összeegyeztethető lesz a családdal és melóval. Most már kurrens japán TV-t tudok vinni az NTSCs vackokhoz és ha valamelyik egyszerűbb lekonyul, akkor nem fog zavarni. Kuka. Pár évig kitart :C

Új hozzászólás Aktív témák