Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz -NoVa- #83731 üzenetére

    :DDD :C
    Mondjuk ez nálunk is felmerült már többször, hogy mindenben a végletekig utánajárok dolgoknak egy vásárlás után, de végül megindokoltam, hogy mennyivel is jobb az ha nem dobjuk ki a pénzt valami szarra, ami nem a legjobb a családunknak és hogy ezt végülis az aszony szereti bennem.

    Úgyhogy éjszakánként amikor a többiek már alszanak, akkor szoktam ilyen táblázatokból összehasonlítani dolgokat, hogy igazoljam azt, hogy miért szerettem bele valamilyen használati tárgyba :C Ennek örömére a kinézett tv ma már nem érhető el a mediamakk weboldalán, szóval lehet ezt elbuktam és holnaptól ismét lehet 300k+-ért venni. De sebaj.

    Legalább rájöttem, hogy lehet az a qled az mégiscsak jobb, szóval ma elmegyünk és megnézzük együtt, hogy melyiknek van jó képe.

    Végülis a barackfa típusát és alapnövényét is napokig kutattam, hogy melyik legyen és sikerült is pontosan olyat vennem és sztem a környéken én vagyok az egyetlen, aki úgy ültette a fát, hogy mérőszalaggal mérte ki a helyét pontosan. :U

Új hozzászólás Aktív témák