Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Gabibácsi #72771 üzenetére

    Az kell sok. Mondjuk gyerekbénulás, hiv meg egy csomó minden ellen lehet jó volt, csak a múltban valahogy nem adta ki. Szerintem Dimitrij baszta el az egészet, hogy nevet adott a gyereknek :-D Aztán valami őslakosok meg a fekete himlő.... De nézzünk valami kommerszebbet, mint pld. a veszettség. Nahh, azzal jó ideje nem is lehet találkozni. Akkor marad a rota. Meg mikor a gyereknél az óvodában terjedni kezd a fosóshányós, és tudod, hogy napok kérdése oszt szép sorban leteríti a családot. És jöhet a genetika, vagy a helyi aktualitás, hogy miért kell nekünk ennyiféle oltás ha nagyon vidékre utazunk, miközben a helyi dzsudszuk vígan el vannak egy szál gatyában a porban, mindenféle alapvető higiénia és egyéb nélkül.

    De egye fene, hagyjuk ki a szórásból a mostani helyzetet és olvassunk el pubmeden 2 millió oldalt 2019től visszafelé. Néha írnak emberi nyelven is, de többnyire nem :C

    És sajna az elmúlt ~1 év miatt ott is elborult minden a cikkek terén, kell egy kis idő mire letisztul.

    Aztán jön az, mikor a múltban jajjjj hát 20 halott, noosztmivanakkor, bezzeg influenzában sokkal többen, blábláblá. Igen, csak a terjedés, arányok és a kivitelezés. Nahh, ezért kalapálják a harangot nagy erőkkel azok, akik már láttak ilyet, oszt volt aki tüdőt is boncolt, volt aki csak egy online konferencián nézte a történet folytatását. Én kb. 5 éve ránéztem, semmit nem jelentett a röntgenkép, pedig jó minőségű volt, de elhittem mellé a magyarázatot :C

Új hozzászólás Aktív témák