Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz Bujdy81 #61593 üzenetére

    Ezek számomra teljesen értelmezhetetlen számok.

    Egyszer nem alapfokon csűrtem el a startot a 120 km-es körön. Odamentem időre szépen és beálltam a sorba. Amikor betereltek minket a vonal elé a boxba, akkor néztem, hogy milyen szép bringák vannak körbe. 50 és 80 mm-es felnik tipikusan, csak karbon gépek és elég szálkás pici emberkék a bringákon. Utána megértettem, hogy sikerült becsámpáznom a legmagasabb átlagot prediktáló csoportba... :B

    Amikor elrajtoltunk akkor igyekeztem nem zavarni őket, szépen elhúztak a 3,14-csába hamar. A baj az volt, hogy jöttek pár perccel később a többiek, akik csak 40-et átlagot terveztek tartani. Úgy húztak el mellettem, mint a szél.

    Kicsit kinosssss volt...

    Itt sikerült összetársulnom egy kedves kiscsajjal, aki a 2 barátnőjével akart indulni, de a többiek lesérültek. Amikor egy ideje már mentem mögötte, akkor mellémentem és megkérdeztem, hogy nem bánja-e ha beszélgetek vele, mert kábé hasonló tempót futunk. Aztán próbáltunk segíteni egymásnak. Ő lassított, amikor leszállt a vörös köd, aztán én bátorítottam, amikor elkezdett beállni a lába. Tök jó volt :C

Új hozzászólás Aktív témák