Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz blueboi69 #57131 üzenetére

    Kicsit megcsúsztam a fórummal, most válaszolok.

    Ezek az IKEA katalógus képei. Ma összeraktam a padot és a grillező asztalkát (szervírozót). Holnap folytatom.

    Nem viccelek, az utolsó példányt sikerült megvenni az asztalból és a padból. A kis asztalkából még asszem 5 db volt. A közelebbi IKEA-ban nem is volt, csak a távolabbiban, a város déli részén. Van valami clik & collect szolgáltatás, amikor egy kiválasztott időablakban oda lehet menni és akkor kihozzák neked. Ilyet még sosem csináltam, ezért kíváncsi voltam.

    Berendeled a cuccot és a megfelelő áruházban kiválasztod ezt az opciót. Aztán odamész az időablakban, majd leparkolsz egy külön megjelölt parkolóba. Asszem 10 hely volt. Onnan felhívod őket, bemondod a rendszámot, a rendelés számát és hogy melyik parkolóhelyen állsz. És valami szerencsétlen kiscsaj kitolja a cuccot egy rámpán. Aztán bepakolod a kocsiba magad.

    Ahogy néztem pár svéd kiscsaj volt, a többi afrikai és ázsiai volt. Elég nehéz melónak tűnt a rámpán letolni (fékezni) a nehéz kocsikat, amikor hozták az enyémet segítettem a lánynak. Egy kedves ébenfekete kiscsaj volt, nagyon szépen beszélte a svédet, szerintem itt nőtt fel.

Új hozzászólás Aktív témák