Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Samott #51446 üzenetére

    De, szerintem annak is a kérdése, hisz ide bárki mehet, és kb örülni kéne hogy mehet, és nulla elvárással, nulla munkára kap ennyit a jelenlegi viszonyok közt.

    A többivel egyetértek. Ha nem lesz elég ember akkor emelni fognak, de úgy látszik még mindig bőven akad elég hülye, aki ennyiért is vállal x munkát. (és az x helyére nagyon sok mindent be lehet helyettesíteni)

    kb 15 éve volt egy melóm, ahova új embert kerestek, mert akivel párban csináltam az lelépett. Én tudtam hogy az új ember jó alku pozícióban van, és tudna 3 egység helyett 5 egység pénzt kérni simán. Nagyon fel akarták venni, nem volt más alternatíva, azonnal kellett ember, bőven belefért, kb szó nélkül megkapta volna. Mielőtt bement a megbeszélésre mondtam neki hogy ragaszkodjon 5höz és ne vállalja el az alatt, biztos megkapja.
    Kijön 10 perc múlva. Kérdem na mennyi? Hát maradt a 3 mert az is jó pénz és neki kell a munka és ezt ajánlották és kb mondani se merte hogy többet akarna. :W
    1 hét múlva leléptem...

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák