Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz qnadam #21251 üzenetére

    na arra akar meg jo is lehet

    isminek ez a kocka ilyen multimedia lejatszonak gondolta, hogy pendrive beledugodik vagy vmi HD vagy 4K stream jon a neten vagy vmi youtube-rol es a HDMI kimenetet a projektorra tolva, majd joooo lesz

    aztan amikor mutattam neki, hogy a YT HD sem megy annyira neki frankon, meg a HD videokkal sem bir vmi jol el, akkor kicsit lekonyult a szaja szele
    ja es 20k-ert vette a kukas HDD-vel, szoval a 250GB-s 2.5"-s SSD-t meg kulon bele kellett vennie

    projektoron meg eleg benan nez ki a SD felbontasu kep

    de mondtam neki mielott megvette is, hogy a CPU korabol gondolvan ez vmi 10 eves technika lehet szoval ugy gondolja a dolgokat, hogy ami akkor elerheto volt, ez azt tudja, a 2GB RAM meg...

    de a 4K-t nem is tudom, hogyan gondolta, en mar a HD-re is mondtam neki, hogy elegge necces gondolat, a 4K meg annak a 4x-e lenne felbontasban (is)

    az a vicc, hogy kb 75-80k-bol ossze lehet dobni, egy 7gen Pentium vagy Athlon 200GE CPU-s technikat 8GB RAM-l meg SSD-vel vmi kisebb PC hazba szinten hasznalt cuccokbol, amik meg raadasul garisak is... es az letolja a 4K-t is csuklobol
    de neeeem, mert ez olcsobb, meg kisebb
    lehet, csak qrvara nem jo arra, amire gondolta

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák