Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #131609 üzenetére

    heten is vmi ujabb bicajnáci adta nagyon elo megint magat a FB-n menetrendszerinti hasznos idiotakent, hogy autoval a varosba barhova elerni +2ora

    hatnemtom...a Keleti PU-hoz 20perc szokott lenni a szintidom, annyi ido alatt a 50-s vilivel nem erek el a Hatar utig, amikor meg igazabol sehol nem vagyok, akkor sem, ha takkra akkor er a megalloba az is, amikor en is, es nem kell varni sem ra semmit

    most 30.-n is voltam ott a papalatogataskor a Keleti PU-nal es du fel egykor is lazan meg tudtam allni a Thokoly ut feloli parkoloban
    (ok meg behaluznak ilyen 0-24h allando dugokat a varos egeszere)

    ....ezek szerint az idoben is visszamennek bicajjal

    de minden heten van egy ilyen megmondoember hasonlo legbol kapott sztorival, aki vmi parhuzamos valosagban el
    ....vagy olvassak a bikemag-n meg a hasonlo hulyekepzo oldalaikon, es mint vmi szent biblianak veszik azt, amit ott olvasnak, es azt hiszik attol lesznek iszonyuan faszabb gyerekek, hogy korbekiabaljak vele a netet agy nelkul

    ....mert szorol-szora pontosan ugyanezt a +2 oras nagy dumat adta elo egy masik is par hettel korabban


    ja es ez mellett mindenre IS az ultimate megakiller megoldasuk a "tíííccsukki" :U

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák