Új hozzászólás Aktív témák

  • v.tom

    őstag

    válasz ollie #477 üzenetére

    Azt írja, hogy már lejárt :D suspended állapotban van, ennek ellenére szerepel a payments listán az utolsó plex, amit alig pár napja vettem meg is aktváltam...

    Írtam már a customer support-nak, de ugye mivel nem érvényes az accountom, nem tudok belépni sem az eve fórumba, hogy másokkal, akiknek ilyen problémája volt/van beszéljek, illetve nem tudom használni a petition-s funkciót sem, ezért maradt a szar email alapú bejelentés, aminek már a nyitó oldalán azzal kezdik, hogy nagyon lassan megy a feldolgozás és a válaszolás, ne is sürgessük őket.

    Eddig semmilyen választ nem kaptam a support-tól, azon kívül, amit már próbáltam, már elérhetőség pedig nincs.

    Ez kicsit kiábrándító. Sok helyről olvastam már, hogy a ccp-nél ezzel van a probléma, de eddig nem volt "szerencsém" találkozni a supporttal. Nah most sikerült. Már ott kezdődik szerintem a baj, hogy ha egyszer nem megy az accountom, onnantól kezdve gyk. megszólalni sem tudok a saját érdekemben, mert nem működik semmilyen funkció. Mint írtam, még a fórumba sem lehet belépni, ami főleg igen rossz megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák