Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    kecskemét: esik ez a rohadék :( nem valami frankó hóban 20percet bringázni munkahelyig... felér valami extrém-sporttal simán ilyenkor a közlekedés...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    kecskemét: reggel 5kor keltem és azóta esik változó intenzitással... öröm volt munkába jönni bringával... főleg amikor szemből fúj a szél és a jégszilánkok kellemesen böködik az ember arcát az a legkellemesebb... kellett nekem este borotválkozni :W remélem délután 3-ra eláll... szerencsére nem mondanak fagyokat, mert az hiányozna még, hogy lefagyjon az egész cucc... a közlekedést egyelőre nem hátráltatja...

    ui: hihetetlen, hogy 15-20 év telt csak el, mióta még általános iskolás voltam és anno a március15-ös ünnepségeken mindig ingben feszítettünk és majdnem ránkrohadt... nagyon felborultak az évszakok és történt ez 1-2 évtized alatt... nagyon durva ezt megélni... hol van már az az idő, amikor márciusban kellemesen elvan az ember 1szál pulcsiban? szó szerint nagykabátról pólóra kell újabban váltani... meg fordítva... a tavasz/ősz egyre jobban eltűnik, pedig a legjobb évszakok...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák