Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz Agyzuzo #125205 üzenetére

    Hazudnék, ha bármit mondanék a nehézségéről, de az, hogy a vége megmaradt az emlékeimben az azt jelenti, hogy elég sokszor eljuthattam odáig... más kérdés, hogy a maddaffakka sokszor lenyomott, mint a bélyeget.

    Valahogy meg kellene oldani, hogy PC-n fusson, és átpasszolhassam tesómnak - szerintem, hosszú évekig várt, kései karácsonyi ajándékként örülne neki. :K

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

  • arty

    veterán

    válasz Agyzuzo #125205 üzenetére

    OFF, de hátha valakinek hasznos

    - modern plazma/lcd/oled tévén a régi fénypisztolyok nem működnek (ahoz 50hz crt kell)
    - a modern fénypisztolyok elég drágák (30-40ezer/db) és igen körülményes összelőni őket emulátorokkal
    - szerencsével/olcsón megúszható: wii + remote elég hasonlatos érzést tud adni egy jó adapterrel, van rá snes emu, ami képes fénypisztolyként kezelni az infrás irányítókat -> operation thunderbolt (grafikában nyilván elmarad az árkád verziótól, sprite scaler hw hiányában)

    (lehet, hogy van mame emulátor is wii-re, ami működik az Operation Thunderbolt-al és a wii remote-t is kezeli fénypisztolyként, nekem nem nagyon volt ezzel sikerélményem :( pedig imádom a lövöldéket, pláne a fénypisztolyosokat :( )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák