Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Ilsyde #18018 üzenetére

    Isteni az a játék, az első két Battlefield(1942, és BF2, Vietnam eléggé középszerű vala) óta nem éreztem ennyire egy csata közepén magam. :R

    Legjobban az tetszik, hogy bármely kislétszámú összecsapás, egyéni nindzsulás egy hatalmas, több tucat emberes csatává válhat bármikor. No meg az sem rossz, mikor az ember csak úgy céltalanul vándorol bele a semmibe és élvezkedik a grafikán, vagy épp egy félre eső kis támaszponton állítgatja a felszerelését, erre pont egy ellenséges manőver útjába kerül, és azonnal az események középpontjába csöppen, mondhatni a háború házhoz jön. :K

    Kis ízelítő itt: Free To Prey: The First Days Of Planetside 2

    Mondjuk sunyi ez IGN Prime exkluzivitás, mert hetek óta ingyért lehetett kunyerálni kulcsot a PS2 Twitter oldalán, amit most felfüggesztettek. Viszont elvileg 7-étől egyszerű IGN tagok is jelentkezhetnek, vagy mi a szösz.

    Azt megjegyezném, hogy a nagy csatáknak és jó grafikának ára van, 4 magos proci minimum 4GB RAM, és egy HD5850 ketegóriájú videókártya mindenképp elkél a mostani béta állapothoz.(amit még optimalizálni fognak, de egy 4 magos proci mindenképp javasolt)
    Én már csak tudom, mert ugyan a mostani konfigom mediumon jól futtatja a játékot, de a nagyobb csatákban teljesen játszhatatlanná lassul. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák