Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz mr_ricsi #906 üzenetére

    Hali!

    Megoldódott a probléma. Egyszerűen nem szabad hagyni, hogy teljesen kifogyassza a tintapatront. (után gyártott)
    Rosszul kezeli alapban, hogy mennyi a tintaszint, általában 15-20%-ot bent szokott hagyni, ez esetben viszont csontszárazra kiszívta teljesen a feketét. 2 hónap helyett közel 3 hónapot bírt ki. Szerintem azt hitte, hogy -10%-on van... :DDD
    Hoztam ma egy készlet patront, csak a feketét raktam bele, igaz másodjára, de elindult és megszűnt a hiba, a szoftvere is egyből látta a tintaszinteket. Természetesen szoftverből is elindítottam a patroncsere metódust, ennél a típusnál szükséges(és még jó pár Epson esetében), mert csak ekkor szívja fel rendesen a szükséges mennyiségű tintát ill. készíti elő használatra.

    Az az ironikus a dologban, hogy akkor akadt ki, amikor úgy működött, ahogy kellene. (a tinta 100%-os felhasználására gondolok)

    Annyi előnye volt a dolognak, hogy egyúttal ki is takarítottam a nyomtatót teljesen.

    Köszönöm mindenkinek a segítőszándékot! :R

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák