Új hozzászólás Aktív témák

  • kontár2

    csendes tag

    válasz epzon #4640 üzenetére

    Őszintén mondom:tisztelem az elhivatottságotokat ebben a témában!
    Azt is látom hogy pályán vagytok a nyomtatók terén,míg én csak laikusan vauvauzok bele!
    De könyörgöm miért kell elferdíteni a tényeket amiket olyan sokan tapasztaltak már? Miért 5000 a szivacs csere?Senki el nem vitte még a nyomit szivacsot cseréltetni amíg a nyomtató le nem tiltott a különböző belső számlálók miatt(na nekem ez a tervezett elavulás),és akkor mennyi is az az ötezer a végére? Pontosan annyi,hogy idáig szinte mindenki inkább új készüléket vásárolt 15-20000 ért,mert így jött ki jobban.A régit meg a diagnózis után meghirdette: "jó volt csak beszáradt a PATRON...,adósság fejében került hozzám ezért nem tom milyen de biztos jó..."
    Ha 5000 lenne a karbantartási költség 2-3 évente,minek kellene az SSCLG,és főleg a hasonló fizetős társai? Miért lenne tele tintaszámláló nullázásos kérdésekkel az egész világháló? Tudom a hozzám hasonlók sóhersága miatt... De nem,hidd el amikor ez így lesz én minden nyomtatómra rá fogom szánni amikor szükséges! És szerintem velem együtt még sokan.

Új hozzászólás Aktív témák