Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bermi

    aktív tag

    válasz canniball #2519 üzenetére

    :DDD

    azt hittem valami gáz van és rossz házat vettem :U

    tapasztalat :F eddig nem sok, a szerelés sztem egyszerű volt, minden keretet kivettem beleraktam a cuccot a régi házamból, minden rezgéscsillapított, még a tápot rögzítő alátét is.
    egyelőre az időt és a ki/be kapcsoláson, és a medi player kezelésén kivűl sokat nem tudtam beállítani, nyilván ez az op rendszer miatt is van, hogy ennyire bonyolult.de amint eldölt, hogy milyen tunert veszek és fent lesz az új op rendzser is, akkor majd tudok mesélni a tapasztalatokról.

    jelenleg amit hallok az csak a hypertx ventije, valszeg csere lesz és alaposan utánajárok, hogy egy x2 6400+-hoz létezik-e passzív táp, szerencsére 13cm magas is lehet.

    ja a kötegelés és az adott kábelelvezetők, szorítóknak nagy hasznát vettem, a ház tisztán tud szellőzni. még egy dolgon gondolkozom: a vinyok alá be lehetne szerelni egy kicsi ventilátort is, mert szerintem a ház azon része nem szellőzik eleget és ma másolásnál 48 fokra felment a hőmérséklet, de ezt majd akkor ha a hyper tx-t kiiktattam és a 8800gt-re is megszereztem a passzív bordát (halk a jelenlegi spéci venti is, de olvastam tesztekben hogy vannak jó bordák hozzá), szóval azt is cserélem.

    ja hdd világítást lehúztam, nekem jobban tesszik, hogy csak a vfd halvány kékre állított kijelzője világít.

    F1.....

Új hozzászólás Aktív témák