Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czundermák

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    Üdv Urak!

    Előttem áll még 8-9 órányi utazás, hogy vissza érjek a bubiba. A DBE adattárában vészesen fogy a hely, ideje lenne leadni a koordinátákat. Kérdésem erre irányulna, olyan rendszer van, ahol érdemesebb ezt megtenni, mint bárhol másutt?

    Voltam már kisebb felfedező körutakon, de ez volt az első 20kLy-t meghaladó. Sajnos sosem figyeltem meg, ha leadom bárhol az épp aktuális körből származó adatokat, ott változik-e a státuszom a rendszerurakkal.
    Épp, hogy csak kapargatom a játék felszínét, világosítsatok fel, ha kérhetem. :)

    Az utazás fő célkitűzése a Prue Eon, Prai Eon szektorok feltérképezése volt. Szemet szúrt a galaxist fürkészve, a feltűnően nagy koncentrációban előforduló neutroncsillagok és fehér törpék száma. Az abszolút csúcs, saccra 80-100 köbfényévnyi (innen üdvözlöm Kazinczy Ferencet) terület, ahol, ha a szenzorok nem csaltak 11 neutroncsillag és 14 fehér törpe található. A törpék jobbára DA, DC és egy viszonylag ritka hélium héjas DBV. Nem beszélve az S osztályú carbon csillag rendszeréről [ PRAI EON FB-F D11-1 ] ami még beférkőzött melléjük. Nagyon az elején vagyok még, nem mondom, hogy bármi különleges lenne benne, mindenesetre ilyen koncentrációjú és jellegű góccal még nem találkoztam, a bubihoz "közel", főleg nem feltérképezetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

  • czundermák

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    Sziasztok!

    Rég játszottam utoljára, ezel együtt jár, hogy az ember felejt, emiatt szeretnék tanácsot kérni tőletek. Volt egy SSD cserém nemrég, mindent újratelepítettem, ez csak abból a szempontból lényeges, hogy persze az Elite beállításaimat, ami az irányítást magában foglalja, úgy ahogy van elfelejthettem.

    Szerettem volna beállítani ismét, hogy kézre álljon. Adott egy Logitech G600-as egér, amivel kényelmesen tudtam felfedezni, minden ott volt kéznél a gombsora miatt. Jelenleg úgy tűnik hiába is akarom nem tudom rá beállítani a galaxis térképet, sem a rendszer térképet, külön nyitható opcióként. A fura az egészben, hogy csak ez a két lehetőség nem akar működni, a targetek, a hardpointok, a supercruise, minden más működik, ott ahol anno be volt állítva. Tovább mentem, és billentyűzetre is próbáltam a térképeket beállítani, de hiába, bármelyik gombra teszem őket egyszerűen nem nyílnak meg, sem állomáson, sem repülés közben.
    Lehet külön a térképek beállítása, ha hajóban, srv-ben vagy az állomásokon vagyok? Nem találtam rá opciót, ezért is kérdem, mert jó eséllyel user error, és valami felett elsiklok.

    Köszönöm előre, ha valaki ki tudja segíteni a gyenge agyam ebben. :K

    CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

Új hozzászólás Aktív témák