Új hozzászólás Aktív témák

  • buke

    tag

    Teszt egy katonai bázison.
    Kíváncsiságból elrepültem egy katonai gazdaságú, anarchia settlementhez, ami corporate rendszerben volt. Egyből 2 légvédelmi üteg lőtt és egy óriás sentry lövögetett rakétákat felém. Miután kb. 4-5 perc alatt és jó pár SCB veszteséggel semlegesítettem a védelmet leszálltam és elkezdtem bepakolni a fél bázist.Direkt kint hagytam az egyik SRV-t a bejárat előtt arra az esetre,ha ledobnának egy osztagot és szétlőnék; ugyanis ezt bent nem hallani,de ügye kiírja, ha megsemmisül.Erre valami szokatlan zajt hallok, kimegyek, látom hogy egy conda ( valami system defence...) közelről éppen leszedi a pajzsomat a corvette-ről.Gyorsan beugrás,menekülés 25km-re,ott reparáltam az 55%-ig lement hullomat.Ebben a zónában már nem támadt a conda és társa egy eagle, viszont egy érdekes 3-as wing járőr szolgálat húzott el mellettem és az egyik kicsit nekem jött:). Mivel nem végeztem a kipakolással visszamentem, máris előjött a conda és lőtt újra,nincs mit tenni ki kell lőni,kicsit küszködve de a 4-es multicannon tunningolva és a premium 30%-os + damage a raw matikból szintetizálva megtette a kellő hatást.Lézer már nem fért fel, a rakéták miatt. Mostmár befejezhettem a kipakolást, persze a hajót már nem hagytam ott, csak egy srv-m volt a közelbe,amivel kezdődött az elmenekülésem a dolgom végeztével. Igen ám,de megint jött egy eagle és nem tudtam lerázni, mint általában a missionok végeztével.Folyamatosan lőtt,érdekes hangok a felszínen a becsapódások miatt,de nagy kárt nem tudott okozni. Még kilométereken át tartott a riogatása és amikor lehívtam a hajómat elkezdte azt lőni,de nem sokáig, miután felszálltam ő könnyű préda volt. Éppen indítottam volna az fsd-t, mint aki jól végezte dolgát, újra jött egy 3-as wing, újra meglökött az egyik,de nem bántottak! Természetesen az FSD-m meghibásodott, gondolom még a conda csinálta.Reboot után is hibát jelzett,de sokadszorra végre kiírta,hogy online és végül megnyugodhattam. A nagy kérdés mi lett volna, ha az FSD javíthatatlan ? Más hajó, account modul javítója esetleg használható vagy ez csak személyes használatú. Elvileg akkor buktam volna egy corvettet :)...de egy jó játékélménnyel lettem gazdagabb. :K

Új hozzászólás Aktív témák