Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz #45997568 #37791 üzenetére

    duvi - "rupszi kolléga egy Lifetime SP tulaj, aki még az indulása előtt megvette/támogatta az ED-t"
    rupszi - "Ahogy Duvika is mondta, LifeTime-os SP" - "45 ora utan mit varunk :DDD ott van az az oreg csoka"
    (Duvi mester, na ezt az "öreg csóka" megnevezést se nekem mondták :DD )

    Lifetime pass, és mindösszesen 45 óra ED? Akkor te egy igazi arisztokrata lehetsz, ha meg akarsz szállni valahol, akkor nem kiveszel egy szobát, de még csak nem is beköltözöl az elnöki lakosztályba, hanem mindjárt megveszed a komplett szállodát(lehet, hogy mégis császári vér csörgedez az ereidben?):).

    "SCi-fi prominensre gondoltal sztem"

    Úgy is értelmezhető, de leginkább a Star Citizenre gondoltam, azon a topikon láttalak gyakran feltűnni.

    "Hajok teren meg Python es Federation"

    Remek irány(bár sajnos Braben bácsi aljasul elbánt a Pythonnal, rettegett csúcsragadozóból amolyan "használható mindenessé" degradálta szegényt :((( )

    "Braben es Roberts a ket legnagyobb zseni ezen a teruleten"

    Mélyen egyetértek, c64-es annyi Elite-t még nem látott, mint az enyém annak idején :K

    gentlelynx - Tényleg hasonlít, csak mondjuk azzal az apró eltéréssel, hogy a sidinél erre van előre :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák