Új hozzászólás Aktív témák

  • _Andras_

    tag

    Jól megszívattam most magam. Elmentem a Musca dark régióba, majd elkezdtem kóvályogni ...nagy semmivel találkoztam..de a gondom jelen pillanatban az, hogy egymás után, jó sűrűn olyan csillagok jönnek amiről nem tudok üzemanyagot a névre utal..döglött csillagtemető az egész.. már kétszer kerültem olyan helyzetbe, hogy 1-3 ugrásnyi maradt a tankban...Nemhiába sötét....gondolhattam volna... A kis csillagikonok alapján a galaxis térképen belőhető a csillag fajtája nem? Vagy csak mákom volt, mikor úgy próbáltam minél sárgábra ugrani? Eddig mint a kétszer bejött, mikor letértem a visszatérési útvonalról, bár 1-2szer nem...na ezért kérdezem :)

    (remélem visszaérek , mert két délutánom ment rá erre a kirándulásra......:S:S)
    ----------

    Én szerintem konkrét támadó fegyvereket nem fogok berakni az új hajóba, mire megtalálom ki lő és honnan kb meghalok a menekülés eddig bejött. Alapfegyverek deaktiváltam és valószínűleg eladom az Addernél és berakok helyette chaffot vagy mi a szöszt zavarásnak ez néha még cargo hacknél is jól jöhet,mert mintha azt olvastam volna, hogy azt is zavarja, de lehet rosszul emlékszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák