Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz Gargouille #52844 üzenetére

    Nem olyan gyakran van csavargatva. Az Armytek Prime A2 PRO lényegében csak akku cserekor, a Prime C2 PRO esetében csupán meglazítom a kupakot töltéskor, ill. ha kell a kapcsoló villogása, vagy a pillanatnyi fény, szóval nincs túl gyakran csavargatva, az is inkább csak lazítás, megszorítás.

    A Viking, Predator esetében a csoportváltás nem túl gyakori, én is kb 2x csináltam. A TURBO fokozat eléréséhez szorítom rá a fejet, az alacsonyabb fokozatoknál, meg van engedve. Tehát, a fej sincs sokat csavargatva. A Prime, Tiara, Wizard sorozat, kapcsolgatva van. Mivel, viszonylag hosszabb az üzemidejük, csoportok vannak, ezért, ritkábban van töltve, ritkábban történik meg az akku csere. 😉

    Az Armytek Prime A2 PRO esetében 8 óra 100 lm -es használat után vált sárgára a gomb, de esti sétára elég a 34 lm fokozata is, ami még jobban megnöveli az üzemidejét. Éjjel a holdfény csoport van használva, esti, ház körül körbenézni, megint elég a középső csoport. A 15 óra üzemidő reális a Prime A2 PRO esetében, ez kb havonta 2 akkucserét jelent. Ezért lepődtem meg, mikor a Nitecore MH23 -asom, hasonló használat mellett, 5 nap után lemerült.

    Bár, szerintem, az is közbejátszik, hogy az Armytek majd 3 órát bír TURBO fokozaton, a Nitecore meg 30 percet. 😉

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák