Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    válasz HardSanyeee #52574 üzenetére

    +(#52567) jmuranyi
    (#52565) lkristóf
    Köszi srácok, akkor megnyugodtam, hogy ez feature. :)
    Egyik este tűnt fel, amikor tök csend volt, és alacsony fokozatban osontam a lakásban. :D

    Más:
    Akinek több lámpája van, az mindegyikben tart akkut feltöltve, vagy csak pl. 5-ből 3 lámpában van mindig?
    Eddig 4 akkuból 2 db S2+-ban van használatban, meg egy Zanflare F1-be tettem egyet, amit ajándékba adtam.
    De úton van még egy F1- szintén ajándékba, meg egy C8+, saját részre.
    Szóval mindenképp kell még akkut vennem, de a jövőre gondolva nem tudom mennyit lenne érdemes előre betáraznom. Illetve milyet?
    Jófogásos embertől van Samsung 35E-m, de van most nála Sanyo NCR18650GA szintén 3500mAh, valamint a BG-n akciós a button top-os Samsung 30Q is. Ezek elvileg mind megbízható akksik, de néztem a BLF-es kuponokat, ahol Aliexpress-es Liitokala&Varicore Store-ból lehet rendelni jó áron. Kérdés, hogy ezek szintén megbízhatóak-e?

    Középtávú céljaim majd egy(kettő) valamire való fejlámpa. Egyelőre csak egy X1R fehér színben, ha megint lesz akcióban, és egy Boruit RJ-02.
    Illetve gondolkozom egy Convoy M1, Astrolux S2 vagy hasonló lámpán is, na meg az utóbbi időben előkerült Sofirn SP36-is mozgatja a fantáziám. :D

    Kollégák már röhögnek rajtam, na de hát na, fogékony vagyok az ilyen hóbortokra. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák