Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz ZozzV6 #50479 üzenetére

    Ebből az usb c töltésből lesznek még itt gebaszok én látom.

    Nekem pl. a telefonom lightning csatis, szívás az usb minden formája, kábelt kell cseréljek. Kényelmetlen. Ráadásul az én adapteremmel ha kábelt cserélek sem fogy úgy tölteni szerintem, mint a QC kompatibilis töltőkkel menne. Szóval nekem ez plusz költség, ha a lámpában szeretném használni, mert kell egy újabb adapter, amit be kell egy újabb lyukba tömködni. :(((

    Mint írtam nem olyan régen: a lányom telefonja type-c QC nem tudom hányas, azzal nem tudja tölteni az S9-et ami az övé. Azóta más is megszívta ezt másik típusú lámpával. Visszafelé ha jól tudom kompatibilisnek kellene lennie, de sokan vannak akiknek van lámpájuk USB töltéssel, azok meg majd nézelődnek, hogy miért nem megy a lámpában a töltés, és azt fogják gondolni, hogy a lámpa romlott el, holott az új telefonjuk adaptere kavar csak be.

    A nagyobb töltőáram minden esetre üdvözölendő, de mint a legutóbbi cikkemben is írtam, a sima mikro usb-s csatin is lehet 1,75A-el tölteni szépen, 2A-nél többet meg nem biztos, hogy küldenék az akkura, nem tudom hol van jelenleg a töltőáram maximuma ezekben, de gondolom valahol 3A körül tudhat max a type-c csatival is.

    Azzal egyet tudok érteni, hogy a wuben jó minőséget képvisel, de a brand nekem még nem ér jelenleg egy Forintot sem, sehol nincs egy Nitecore, Fenix, Acebeam márkanévhez mérten. De az irány nagyon jó :K

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák