Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz beginnerguy #50184 üzenetére

    Csak annyit, hogy a LL túl van biztosítva beázás ellen, talán az Armytek esetében láttam ennyi tömítést. Ennek ellenére IP4 -et adnak rá. Egy éjszakára próbáltam az egyik olcsóbb LL lámpámat, vödörben mit bír. 1 csepp víz sem ment bele.

    A LL MH8 10 kcd -át tud (sőt szerintem többet, mert 400 lm fényáramból hozza ki a 8000 cd -át, a 600 lm fényáramnál a 12000 cd a reális), a 600 lm BOOST fokozatot 1 percig, de a 400 lm már megy neki. Konstans és energiatakarékos üzemmódok között választhatsz. Ez azt jelenti, hogy az ECO módban, magasabb fényáramról lassan visszavesz a fényáramból, észrevétlenül, így hosszabb üzemidőt hoz ki. Energiaszint kijelzés, piros, zöld, kék fény, USB belső töltés, és ha a Power Bank is lemerült, a 14500 -as akkuk is, 2 db AA elemet bárhol kapni, és mehetsz tovább. Kivehető, kézilámpaként is használható.

    (Pont a felsoroltak végett én inkább a még könnyebb, még egyszerűbb (csak ECO mód, RGB led nélkül, 2 fokozat), olcsóbb, MH5 -ösön agyalok túrára, Armytek Tiara A1 PRO -val kiegészítve. Pici 14500 -as töltő jár a MH5 -höz, de szükség esetén AA elem is mehet beléjük.)

    A Nitecore HC65 nem rossz választás a CRI és piros leddel.

    Nálam meg a Klarus H1A nem rúgna labdába. Az 50 lm nem látványosan több mint a 26 lm a HC65 esetében, ugyanakkor a 26 lm sem látványosan több mint a 10 lm. Van lámpám ami tud 10, 20, 50 lm fényáramot is. Nem látok hatalmas különbségeket, de az 50 lm már csökkenti az üzemidőt. De Te tudod, Te fogod használni. :D

Új hozzászólás Aktív témák