Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Vasinger! #27061 üzenetére

    Amit én linkeltem az 2.8A vesz fel, amit te az csak jó 1A-t. Szóval a tiédnek relatíve nincs sok fénye. Amit én linkeltem, az meg 1000 lumen környékét azért tudja.

    7135*3 output current 1050mA
    7135*4 output current 1400mA
    7135*6 output current 2100mA
    7135*8 output current 2800mA

    Itt van hogy melyik driver hány A vesz fel.

    Igen érdemes azt választani, mivel annak hideg fehér fénye van, és azok ugye fényesebbnek tűnnek, sőt igazából nem is tűnnek hanem azok is, mint amely lámpának sárga fénye van. Lumenbe is többet tud a hideg fehér mint a meleg fehér.

    Tracking nélkül a Liitokala meg amit küldtem Convoy lámpát, BLF kuponnal 4974 ft. Trackingel viszont +361ft ami mindenképp megér annyit. Az akkura is jó elvileg a BLF kupon, szóval abból is tudsz egy keveset faragni, viszont az akkut BG mindenképp külön csomagba küldi.
    Amúgy a 1PC Keeppower LG Chem INR 18650 MJ1 10A 3.6V 3500mAh Battery akkuk is nagyon jók, én védelem nélküliből ilyet használok mindenhol. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, 10A-el is lehet terhelni, de a te esetedben a NCR18650B (Pana) akksi is bőven jó lesz.

    Azért merek ajánlani védelem nélkülit mert a Convoy-ba olyan a driver ami jelez alacsony fesznél, szóval nem tudod túlmeríteni sem, illetve rövidebb is mint a védett, így kényelmesen bele is fér a lámpába.

    (#27064) Kalandor

    Jó a Liitokala belépő szinten, de én inkább a XTAR VC2 Plus Smart Battery Charger With LCD Screen Display töltőt venném inkább.

    - töltsön 18650-et és AA-AAA-t is, utóbbit is rendesen, "vezérelten", mint egy IPC1L +
    - 2 akkuhely (ha 4, az se gond) +
    - mindenféle védelem legyen benne ami kell +
    - lehetőleg (micro)USB-ről lehessen tölteni -
    - ha még Power bank is, annak örülnék :) +
    - és inkább leadok az igényeimből, de ne legyen 30 dollár felett, hanem inkább sokkal alatta
    +

    Szóval annyi hogy 5V 2.1 A kell neki, viszont cserébe gyorsan fel tudja tölteni az aksikat, nem csak 500mA-el. Egy nagyon jó kis mindenes töltő véleményem szerint.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák