Új hozzászólás Aktív témák

  • peter889

    őstag

    válasz M_o_g_y_i #11952 üzenetére

    Köszi a tippeket, gondolkodtam a gyakorlati megvalósít6óságon egy kicsit.
    Hátsó lámpám már van, ilyen: [link]
    Jó a fénye, keveset fogyaszt, normális, könnyen kezelhető rögzítők vannak hozzá.

    Az ilyesféle lápmák gondolom olyanok, hogy az akkupakkot fel kell csatolni a fejpánt hátsó részére. (Feltéve, ha nem biciklire szerelem, vagy nem zsebből vezetem fel vezetékkel a fejig.) Vajon ott elférne egymás mellett az akkupakk és egy felrögzített bickilis hátsó lámpa?
    Ugye a biciklis hátsólámpának tök középen kéne lennie.

    Aztán ez akupakk: [link] széles, nem fog beleférni a lámpához adott fekete akkutartó szövetbe. Hogyan rögzítsem majd a fejpánthoz? :U
    Aztán, vajon hogyan fog kinézni a fejpánt hátsó részén a 4 db. akku? Nem lesz túl nagy? Ráadásul hogy meg lesz spékelve, még egy hátsólámpával is. :U
    Aztán a hátsó lámpának tök középen kell lennie. Nyilván az akkupakknak is, különben félrehúzná a fejem. :)
    Tehát egymás alatt-fölött kéne elhelyezni.

    Aztán a súly miatt is aggódom: a belinkelt Sanyo akku 46 grammos tömege gondolom 1 db. akkuhengerre vonatkozik, tehát a 4 henger együtt már 20 deka. Nem tudom, hogy a fejrész milyen nehéz, mert normális leírással még nem találkoztam ezeknél a lámpáknál, de lehet az is vagy 20 deka. Hozzájön még az elemekkel megpakolt hátsólámpa.
    Tehát lőn a világosság, de akkorra már fél kilót fogok cipelni a fejemen a fényességhez? :U
    Bár igaz, hogy az afrikai teherhordó nők egész kosarakat cipelnek a fejükön, bár nem tudom mi lehet bennük. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák