Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Pubszon #113 üzenetére

    Remélem a következő fejlesztésnél eltörlik ezeket a korlátokat, mert teszem azt netes tv-d van, netflixezel UHD-ba, simán el tudna menni egy hét alatt is az a mennyiség. Ahogy te is írtad korábban neked is elfogyott 100 GB 1 napa latt. Én amit mozira költenék(XX km utazási költség, jegyárak, fél nap elmegy rá), inkább online tékára költöm. Mostmár kezdenek átalakulni a felhasználói szokások és igazodni is kellene valahogy ezekhez.

    Azt nem tudom, hogy a jelenlegi 100-as csomagban van-e adatkorlát és még csak tervben van-e az eltörlése vagy már most is korlátlan az elvileg "korlátlan" csomag. Ha már nincs adatkorlát talán megfontolóra veszem a feljebb váltást, de azért jó lenne tudni 1 éves hűség aláírása előtt, hogy nagyjából milyen nagyságrendű sebességnövelés lesz, hogy lehessen kalkulárni a felárral 1 évig. pl. ha a komfort xl(70/4) felemelik 100/10-re és az extra xl pl lenne 150/20 akkor nyilván biztosabban írnék alá egy évet, hogy tudom meg lesz az a differenciál, ami megéri a két csomag között későbbre is. Nyílván ennél nagyobb eltérés még jobban elgondolkoztatna a dolgon.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák