Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz st6969 #12755 üzenetére

    Én az EU helyében kivetnék az ipari hulladékok árusítására egy akkora szemétkezelési plusz díjat amin már meg lehetne venni egy középkategóriás gépet. Így szépen kirostálódnának ezek a szarok. Hosszú távon win-win szituáció lenne mindenkinek (legalábbis ha a felhasználókat meg a bolygót nézem).
    Régebben félre tudták tenni az emberek a heti fizetést egy-egy gép megvásárlására most meg az a trend egyre inkább hogy fél meg negyed napi fizetésért akarnak gépeket venni. Nem csoda hogy esik évről évre a minőség.
    Persze én is szívom a fogam mikor kinyitom a Lidl katalógust és meglátom a 10-15e Ft-os gépeket a Makitánál meg át kell mindent 3x gondolni hogy mire is van szüksége az embernek, de azt mondom hogy ha anyagilag ki tudja legózni az ember akkor mindenképp a jobb szerszámot vegye meg. Minél kevesebb szemetet gyártsunk már.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • Findzs

    addikt

    válasz st6969 #12755 üzenetére

    "árban már nem feltétlenül van jelentős előnyük a Parkside szerszámoknak"

    Akkus performance gépekre vonatkozóan:

    Ezzel azért nem értek egyet.
    A legutóbb pár hete volt 14.990.- ért PABSP 20-Li. Persze akku töltő nélkül.
    Ez egy nagyon jól sikerült akkus fúró. Mutass olyat ami akár meg is közelíti a paramétereit ennyiért. Nálam évek óta hibátlanul teljesít.
    De mondhatnám az újabb orrfűrészüket 19.990.- ért amiről én is írtam régebben.
    Vagy az ütve csavarozójukat ami szintén 14.990.- volt legutóbb.
    Vagy a dekopírfűrészüket a PSSPA 20-Li -t.
    De az akkus sarokcsiszoló PWSAP 20 Li-t is jónak mondják tesztekben.

    Sajnos az újabb szériák tényleg kicsit rámentek az okos akkukra és mintha párhuzamosan a minőségük is ezzel egyidejűleg csökkent volna. De reméljük csak átmenti és újra magukra találnak.

    Meg ne felejtsük el mennyibe kerül egy akku meg egy töltő ezekhez.

    Nem vagyok parkside fan van sok más gépem is, de ár-érték arányban nehéz jobbat találni.
    A zöld vonalon tényleg voltak gyengébbre sikerült gépeik.

    Azt nem kell elfelejteni, hogy mire akarja használni az ember az adott gépet.
    Mert ezek nem ipari gépek de sokan mégis úgy használják. És utána meg jön a fika áradat.

    A garancia ügyintézésen meg nem kell csodálkozni. Hallottam a saját fülemmel a lidlben egyszer mikor azt beszélték, hogy hétvégére kell nekik egy gép aztán hétfőn hozzák is vissza. Persze, hogy a korrekt ügyintézés ilyen ügyfelekkel hosszú távon nem kifizetődő. És mint mindig most is a rendes, normális felhasználók járnak rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák