Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Findzs #12761 üzenetére

    Nem igazán fogalmaztam jól, a zöld vonalra gondoltam a nem túl jelentős árelőny kapcsán. A fekete az ár-érték arányban valóban bestbuy még mindig. Viszont a csökkenő minőséget a feketével kapcsolatban is gyakran olvasni mostanában. Én a kezdetekben vettem zöld behajtót (még 16V-os), és ahogy a fekete indult, egy 60Nm-es behajtót, valamint az első szériás Performance fúrókalapácsot, ezek még jók, szeretem. Az akksikkal kapcsolatban is teljesen igazad van.
    Felhasználó: Én konkrétan ismerek olyat, aki megvett egy gépet, majd 3 hónapon belül 10ezerrel olcsóbban kínálta a Lidl, ezért visszavitte bekamuzva valami hibát, és megvette ismét immáron olcsóbban.
    De ennél durvábbat is hallottam: megvette a gépet, használta, lejárt a garancia, tönkrement. Nem dobta ki. Megvárta, hogy legyen egy ugyanolyan gép, nyilván már csak valami frissített változat volt, de nem zavarta, megvette, és átragasztotta az új matricákat a régi gépre arra az esetre, ha belenéznének a kofferbe. Visszavitte a régit, hogy nem jó, pénz vissza :(

Új hozzászólás Aktív témák